İletişim Bilgileri İçin Tıklayınız ↓↓↓

27. DÖNEM AK PARTİ BURSA BÖLGESİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

Dr. Hatice DEMİR

Refahı artırmaya yönelik politikalarımız ;

Vatandaşlarımızın ekonomik, sosyal ve kültürel hayatını iyileştirmeye yönelik daha çok çalışacağız. İşsizlik oranlarını düşürmek, sağlık hizmetlerini geliştirmek, eğitim kalitesini yükseltmek ve konut sorununu çözmek gibi bir çok çalışma başlatacağız.

Demokratik reformlarımız ;

Halkın demokratik haklarını ve özgürlüklerini artırmaya yönelik adımlar atacağız. Seçim reformları, basın özgürlüğü, ifade özgürlüğü, kadın hakları, azınlık hakları ve insan hakları gibi konularda daha ileri gitmek için çalışacağız.

İç ve dış güvenlik çalışmalarımız ;

Terörle mücadele, sınır güvenliği, askeri savunma, suçla mücadele ve göçmenlik politikalarında çalışmalar yapacağız.

Çevre politikalarımız ;

Çevre kirliliğiyle mücadele etmek ve sürdürülebilir bir gelecek sağlamak çalışmalar yapacağız.

Toplumsal diyalog ve uzlaşma ;

Toplumun farklı kesimleri arasında diyalogu artırmak, kültürel çeşitliliği korumak ve halkın katılımını teşvik edecek planlar sunacağız.

image

Seçim Videomuzu İzleyiniz

image

Dr. Hatice Demir

AK Parti'nin 2023 genel seçimlerindeki milletvekilliği aday adaylığı için başvuruyorum. Yaklaşık 15 yıldır ülkemizin kalkınması ve gelişmesi için çalışan bir vatandaş olarak, halkımıza hizmet etmek ve ülkemizin geleceği için mücadele etmek istiyorum.

AK Parti'nin temel değerleri olan demokrasi, özgürlük, adalet ve hukukun üstünlüğüne olan bağlılığımı her zaman göstermiş bir vatandaş olarak, partimin ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın vizyonunu ve politikalarını desteklemekten gurur duyuyorum.

Dr. Hatice Demir
image
image
image
image
image

00+

Sosyal Sorumluluk Projesi

00+

Sosyal Sorumluluk Projesi

00+

Sosyal Sorumluluk Projesi

00+

Sosyal Sorumluluk Projesi

HABERLER

Hizmetlerimiz, çalışmalarımız ve etkinliklerimiz ile ilgili tüm haberleri bu alandan takip edebilirsiniz.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Finlandiya Cumhurbaşkanı Niinistö ile ortak basın toplantısında konuştu

Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Finlandiya Cumhurbaşkanı Niinistö ile ortak basın toplantısında konuştu

"Ülkemizin güvenlik kaygılarını gidermek yolunda gösterdiği hassasiyet ve kaydedilen mesafeye binaen Finlandiya'nın NATO'ya katılım protokolünün Meclisimizdeki onay sürecini başlatmaya karar verdik"Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemizin güvenlik kaygılarını gidermek yolunda gösterdiği hassasiyet ve kaydedilen mesafeye binaen Finlandiya'nın NATO'ya katılım protokolünün Meclisimizdeki onay sürecini başlatmaya karar verdik." dedi.Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve Finlandiya Cumhurbaşkanı Sauli Niinistö, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yaptıkları görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenledi.Finlandiya Cumhurbaşkanı Niinistö ve heyetini Ankara'da misafir etmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erdoğan, Türkiye ve Finlandiya'nın tarihi olarak iyi ilişkiler içerisinde bulunan iki dost ülke olduğunu belirtti.1924 yılında imzalanan dostluk anlaşmasıyla tesis edilen diplomatik ilişkilerin aradan geçen bir asra yakın süre zarfında daha da güçlendiğini vurgulayan Cumhurbaşkanımız Erdoğan, "Finlandiya'nın, deprem felaketi karşısında uzattığı yardım eli dostluğumuzu pekiştirmiştir. Bu vesileyle Finlandiya hükümeti ile halkının gösterdiği dayanışma ve gönderdiği yardımlar için bir kez daha teşekkür ediyorum." diye konuştu.Niinistö ile görüşmelerinde Türkiye-Finlandiya münasebetlerini geliştirme yönündeki ortak iradeyi teyit ettiklerini, ayrıca gelecek dönemde atılacak adımları ele aldıklarını belirten Cumhurbaşkanımız Erdoğan, "Geçen yıl ikili ticaret hacmimiz, 2 milyar doları geride bıraktık. Ortak hedefimiz ise ilk etapta 3 milyar dolar, ardından 5 milyar dolara ulaşmak. Müşterek gayretlerimizi artırarak bu hedeflere ulaşmakta kararlıyız. Yatırımlar, savunma sanayisi ve turizm alanları başta olmak üzere, ekonomik ve ticari ilişkilerimizi çeşitlendirmeye hazırız." ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 108. Yıl Dönümü Töreni'nde konuştu

Cumhurbaşkanımız Erdoğan, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 108. Yıl Dönümü Töreni'nde konuştu

"Türkiye, devleti ve milletiyle zorluklara göğüs gerecek, krizleri fırsata çevirecek, küllerinden yeniden doğacak kapasiteye sahiptir"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özellikle deprem ve sel felaketiyle yüreklerin yandığı bu sancılı dönemde Çanakkale ruhuna tekrar ihtiyaç olduğunu belirterek "Yaklaşık 49 bin kardeşimizin hayatını kaybettiği, 11 ilimizde ciddi yıkıma ve acıya yol açan depremin yaralarını ancak bu ruhu dirilterek sarabiliriz. Nasıl 108 sene önce omuz omuza vererek imkansızı başardıysak, asrın felaketinin üstesinden de yine dayanışmayla, yine kardeşlikle gelebiliriz." dedi.Cumhurbaşkanımız Erdoğan, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 108. Yıl Dönümü dolayısıyla Çanakkale Şehitler Abidesi'nde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Çanakkale Deniz Zaferi'nin 108. seneidevriyesinde bir kez daha aziz şehitlerin manevi huzurunda olduklarını ifade ederek canları ve kanları pahasına tüm dünyaya "Çanakkale geçilmez." dedirten o büyük kahramanları rahmet ve tazimle yad ettiğini dile getirdi.Cumhurbaşkanımız Erdoğan, aynı şekilde vatanın bekası, milletin istiklal ve istikbali uğrunda toprağa düşen tüm yiğitlere Allah'tan rahmet niyaz ettiğini dile getirerek şöyle devam etti:"Merhum Mehmet Akif'in o samimi duasıyla şehitlerimizi selamlıyorum; 'Gök kubbenin altında yatar al kan içinde / Ey yolcu şu topraklar için can veren erler / Hakkın bu veli kulları taş türbeye girmez / Gufrana bürünmüş, yalnız Fatiha bekler.' Rabb'im şehitlerimizin ruhlarını şad, mekanlarını cennet eylesin diyorum."